+48 608 628 701

recepcja@klinikala.pl

O Nas

 

Klinika medycyny estetycznej L.A. Beauty to wyjątkowa strefa piękna w Szczecinie. Naszą misją jest dbanie o komfort, zdrowie i poprawę jakości życia pacjentów. Oferujemy kompleksowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, fizjoterapii oraz usług kosmetycznych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, by każda wizyta w naszej klinice była szczególnym przeżyciem i przyniosła oczekiwane efekty. Jesteśmy też dystrybutorem kosmetyków włoskiej marki Vagheggi.

 

Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój i tworzenie miejsca, w którym każdy będzie czuł się wyjątkowo. Dlatego dbamy o wysoką jakość usług i indywidualne podejście do naszych pacjentów. Gorąco zachęcam do bezpłatnych konsultacji, podczas których dokonamy diagnozy problemu i zarekomendujemy odpowiednie zabiegi –   Aleksandra Lendzion, założycielka Kliniki L.A.Beauty.


 

IZABELA WIERZBICKA – LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ponad 6 lat pracowała na oddziale chirurgii naczyniowej w szpitalu w Niemczech (Asklepios Klinikum Schwedt Oder). Ukończyła podyplomową szkołę Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, założoną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie przez dwa lata doskonaliła swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Nieustannie rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach z zakresu nowych technik iniekcyjnych, a także konferencjach oraz międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej (m. in. IMCAS Paris, Monte-Carlo oraz TAMC Dubrownik), w ciągłym poszukiwaniu najlepszych produktów i metod odmładzania dla swoich pacjentek. Zdobywczyni nagrody Merak Biznesu by Croma za swoją działalność w mediach społecznościowych. Na Instagramie możemy jej towarzyszyć na kongresach i szkoleniach, pokazuje też efekty swojej pracy, edukuje pacjentów oraz dzieli się z obserwatorami pięknymi momentami ze swojego życia. Profil @drwierzbicka przepełniony jest pasją do medycyny estetycznej.

 

Pani doktor Wierzbicka nie tylko sama rozwija swoje umiejętności, ale również dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami. Prowadzi szkolenia z zakresu użycia Profhilo dla IBSA DERMA Polska oraz uczy lekarzy swojej techniki „Bella Lips” na szkoleniach z zakresu zaawansowanych technik modelowania ust.

 

„Medycyna estetyczna, przeciwstarzeniowa to moja ogromna pasja. Uwielbiam przywracać ludziom radość życia. Przez lata kobiety nauczyły się dbać o swoje twarze, ale np. szyje były zaniedbywane. Robiąc zabiegi biorewitalizacji skóry szyi przywracam im młodość. Odmładzanie i podkreślanie ust to kolejny zabieg, który daje mi poczucie, że wiele kobiet odzyskuje pewność siebie. Dla mnie medycyna estetyczna to jeden ze sposobów dbania o siebie i bezkompromisowości w walce o piękno i zdrowy wygląd.”

ALEKSANDRA LENDZION

Pomysłodawczyni i współwłaścicielka kliniki L.A. Beauty. W codziennej pracy stara się przede wszystkim w pełni zrozumieć potrzeby pacjentek i pacjentów, a następnie zagwarantować im odpowiednią jakość usług, dzięki najwyższej klasy urządzeniom i innowacyjnym technologiom. Regularnie bierze udział w szkoleniach krajowych i międzynarodowych, poszerzając zakres swoich kompetencji.

TOMASZ CAPAR

Doświadczony, skuteczny CEO z praktyką w modelowaniu i wdrażaniu procedur rozwoju sprzedaży, obsługi klienta oraz tworzeniu i kierowaniu zespołem.

Komunikatywny, otwarty, o doskonale rozwiniętych umiejętnościach społecznych, z łatwością budujący pozytywne relacje zarówno wśród zespołów pracowniczych, jak również z klientami i partnerami biznesowymi.

Coach biznesowy ukierunkowany na aktywne słuchanie i wyciągnie trafnych wniosków rozwojowych, wykorzystujący znajomość nowoczesnych technik uczenia do podnoszenia efektywności pracy zespołów.

W 2020 roku dołączył do zespołu L.A. Beauty, dla którego stanowi ogromne wsparcie w rozwoju, zarządzaniu, marketingu i kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Z pasją i zaangażowaniem zgłębia wiedzę związaną z branżą kosmetologii i medycyny estetycznej, nie tylko od strony biznesowej.

KAMILA KUTRZUBA – LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie w trakcie specjalizacji z neurologii w niemieckim szpitalu (Asklepios Klinikum Uckermark). Swoje umiejętności i wiedzę z zakresu medycyny estetycznej rozwija pod czujnym okiem Pani doktor Izabeli Wierzbickiej, umiejętności doskonali również jako słuchaczka w podyplomowej Szkole Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie.

 

Medycyną estetyczną zajęła się z pasji do piękna, a w swojej pracy stawia przede wszystkim na działanie anti-aging oraz uzyskanie naturalnego efektu u swoich pacjentek. Kamila Kutrzuba jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W poszukiwaniu nowości oraz w celu poszerzenia swoich kwalifikacji bierze udział w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach.

 

„U moich pacjentek staram się wydobyć naturalne i prawdzie piękno bez zbędnych ingerencji zabiegowych, zaburzających anatomię i proporcje twarzy. Dzięki profesjonalnemu i uczciwemu podejściu, zyskałam liczne grono stałych pacjentek, co daje mi największą satysfakcję z mojej pracy”

lek. Anna Katarzyna Bramorska – Lendzion

Specjalista położnictwa i ginekologii z 30-letnim stażem pracy.

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy pogłębiała swoje doświadczenie przez pracę w szpitalach, a także prowadząc przez 15 lat swój prywatny szpital ginekologiczno-położniczy.

Obecnie kontynuuje praktykę w prowadzonej przez siebie przychodni ginekologiczno-położniczej oraz w państwowych szpitalach.

Jak twierdzi wiele jej pacjentek – lekarz z powołania. Sala operacyjna to jej drugi dom.

Pani doktor chce nieść pomoc swoim pacjentkom w pełnym zakresie nowoczesnych możliwości – także w ramach ginekologii estetycznej.

Zabiegi te mają na celu nie tylko poprawę estetyki, ale przede wszystkim poprawę komfortu życia intymnego, który bezpośrednio przekłada się na wyższą jakość i satysfakcję z życia.

  

dr n. med. Przemysław Ciepiela – ginekolog

 

Specjalista położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Absolwent, a następnie długoletni adiunkt Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (PUM) w Szczecinie. Pracuje w klinice leczenia niepłodności Bocian oraz oddziale ginekologii szpitala MSWIiA w Szczecinie. Obronił pracę doktorską z zakresu embriologii człowieka i technik rozrodu wspomaganego medycznie. Autor prac naukowych i rozdziałów do książek z zakresu medycyny rozrodu. Obecnie po udziale w kursach doskonalących, w tym z zakresu medycyny estetycznej, skupiony na zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej.


„Obszarem, który w mojej opinii jest szalenie niedocenionym, są terapie ginekologii estetycznej, nie tyle poprawiające estetykę, co komfort życia. Zdecydowanie za mało mówi się o dobroczynnych skutkach takich zabiegów na dolegliwości u kobiet związane z nietrzymaniem moczu czy zapobieganiem nawracających infekcji intymnych.”    

KRYSTIAN AWGUL – LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwent wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, studia ukończył z wyróżnieniem. Zawodowo związany ze Szpitalem Wojewódzkim w Szczecinie, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie neurochirurgii. Jest również doktorantem w Klinice Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Nabytych Niedoborów Immunologicznych. Prywatnie wielki miłośnik sportu i włoskiego jedzenia.

 

Z medycyną estetyczną związany od chwili ukończenia studiów. Uczestnik licznych szkoleń i warsztatów z zakresu zabiegów anti-aging, wolumetrii oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Od chwili dołączenia do zespołu L.A. Beauty doskonali techniki zabiegowe u boku Pani doktor Izabeli Wierzbickiej. Spragniony wiedzy, ambitny lekarz, otwarty na nowe produkty i techniki zabiegowe, medycyna estetyczna jest jego wielką pasją.

„Stawiam na holistyczne podejście do pacjenta, staram się dobierać zabiegi które wydobędą to co w nas najlepsze, podkreślą naturalne piękno i pomogą pozbyć się kompleksów. Dużą wagę przywiązuję do rozmowy z pacjentem, aby opracować wspólny plan zabiegów i systematycznie go realizować do uzyskania zadowalającego efektu. Dbam przede wszystkim o bezpieczeństwo,komfort i zadowolenie pacjenta.”

 

MARIUSZ BORKOWSKI – LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Lekarz, absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego; certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, który dyplom uzyskał w Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM. Ukończył liczne staże i kursy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej, m. in. w American Academy od Aestetic Medicine. Międzynarodowy trener lekarzy z procedury laserowego liftingu twarzy i ciała – endolift. Specjalista liczenia otyłości (obesitolog). Wpisany na listę certyfikowanych lekarzy Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Zarejestrowany lekarz brytyjski w General Medical Council.

Stopień naukowy doktora obronił w grudniu 2020 r. na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Za swą działalność trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi  – brązowym, srebrnym i złotym.

      

MARIO GOISIS – CHIRURG, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I REGENERACYJNEJ

Mario Goisis uzyskał dyplom lekarza z wyróżnieniem na Uniwersytecie w Mediolanie w 1999 roku. Od 2004 roku posiada certyfikat z chirurgii szczękowo-twarzowej Cum Laude na Uniwersytecie w Mediolanie. Uzyskał tytuł magistra chirurgii estetycznej na Uniwersytecie Tor Vergata w Rzymie.

Doktor Goisis często bierze udział w krajowych (włoskich) i międzynarodowych konferencjach medycznych i naukowych w roli mentora w nauczaniu lekarzy na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

Specjalista od lipotransferu, dyrektor 9 klinik we Włoszech i szkoleniowiec z zakresu inwazyjnych i nieinwazyjnych metod medycyny rekonstrukcyjnej i regeneracyjnej zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych i Azji. Autor książek eksperckich z 15 letnim doświadczeniem w medycynie estetycznej i regeneracyjnej.

W naszej klinice przeprowadza zabiegi z zakresu przeszczepów tkanki tłuszczowej i medycyny regeneracyjnej, m.in. zabiegi poprawy kształtów twarzy, wolumetrii i wypełnianiu ubytków, terapii blizn, transferze tkanki tłuszczowej do piersi.

WIKTORIA STĘPIEŃ

Dyplomowana kosmetolog specjalizująca się w kosmetologii pielęgnacyjnej. Absolwentka Akademii Kosmetologii Estetycznej. Jest również certyfikowaną wizażystką i menadżerem wellness & spa. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji specjalistycznych zabiegów kosmetologicznych. Perfekcjonistka, która zawsze stara się jak najlepiej zrozumieć potrzeby pacjentów i zapewnić optymalny program leczenia. Zawsze dba o dobre relacje z klientami, którzy chętnie wracają do niej na kolejne zabiegi.

EDYTA ROGALA

Magister kosmetologii, absolwentka studiów licencjackich i magisterskich Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie studentka kierunku Pielęgniarstwo na tej samej uczelni. Od lat zdobywa doświadczenie pracując na sprzętach najnowszej technologii. Przez kilka lat prowadziła szkolenia z obsługi i pracy na urządzeniach, wykładała przedmiot Kosmetologia na jednej ze szczecińskich uczelni.  Aktualnie szczególnie zainteresowana pracą z laserami. Nauczona latami doświadczeń i obserwacji często układa plany terapii łączonych, ze względu na ich skuteczność. Praca jest dla niej pasją. Stale stara się podnosić kwalifikacje, stąd też wybór kolejnych studiów i chęć  zdobycia większych możliwości w wykonywaniu zabiegów.

ANNA OCHMAN

Magister kosmetologii z wieloletnim stażem pracy w zawodzie. Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w jednej z renomowanych warszawskich klinik. Brała również udział w licznych szkoleniach z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych oraz z wykorzystania technologii Hi-Tech w zabiegach na twarz i ciało. Stale podnosi swoje kwalifikacje i szuka nowości gdyż do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Specjalizuje się w terapiach łączonych, które przynoszą największe efekty jeśli chodzi o modelowanie ciała oraz wysmuklenie sylwetki.

MARTA JUREWICZ

Magister kosmetologii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku kosmetologia. Swoje kilkuletnie doświadczenie zdobyła podczas pracy na urządzeniach wykorzystujących najnowsze technologie w kosmetologii i medycyny estetycznej. Kosmetologia to dla niej nie tylko praca, ale również pasja. W gabinecie otoczy Cię swoim profesjonalizmem, dokładnością przy każdym zabiegu, cierpliwością i pogodą ducha.