+48 608 628 701

recepcja@klinikala.pl

O Nas

 

Klinika medycyny estetycznej L.A. Beauty to wyjątkowa strefa piękna w Szczecinie. Naszą misją jest dbanie o komfort, zdrowie i poprawę jakości życia pacjentów. Oferujemy kompleksowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, fizjoterapii oraz usług kosmetycznych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, by każda wizyta w naszej klinice była szczególnym przeżyciem i przyniosła oczekiwane efekty. Jesteśmy też dystrybutorem kosmetyków włoskiej marki Vagheggi.

 

Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój i tworzenie miejsca, w którym każdy będzie czuł się wyjątkowo. Dlatego dbamy o wysoką jakość usług i indywidualne podejście do naszych pacjentów. Gorąco zachęcam do bezpłatnych konsultacji, podczas których dokonamy diagnozy problemu i zarekomendujemy odpowiednie zabiegi –   Aleksandra Lendzion, założycielka Kliniki L.A.Beauty.

ALEKSANDRA LENDZION

Pomysłodawczyni i współwłaścicielka kliniki L.A. Beauty. W codziennej pracy stara się przede wszystkim w pełni zrozumieć potrzeby pacjentek i pacjentów, a następnie zagwarantować im odpowiednią jakość usług, dzięki najwyższej klasy urządzeniom i innowacyjnym technologiom. Regularnie bierze udział w szkoleniach krajowych i międzynarodowych, poszerzając zakres swoich kompetencji.

DR IZABELA WIERZBICKA – LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Współwłaściciel i dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ponad 6 lat pracowała na oddziale chirurgii naczyniowej w szpitalu w Niemczech (Asklepios Klinikum Schwedt Oder). Ukończyła podyplomową szkołę Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, założoną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie przez dwa lata doskonaliła swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Nieustannie rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach z zakresu nowych technik iniekcyjnych, a także konferencjach oraz międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej (m. in. IMCAS Paris, Monte-Carlo oraz TAMC Dubrownik), w ciągłym poszukiwaniu najlepszych produktów i metod odmładzania dla swoich pacjentek.

Dr Wierzbicka nie tylko sama rozwija swoje pasje, ale również dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami. Prowadzi szkolenia z zakresu użycia Profhilo dla IBSA DERMA Polska oraz szkolenia indywidualne z zakresu zaawansowanych technik modelowania ust.

„Medycyna estetyczna, przeciwstarzeniowa to moja ogromna pasja. Uwielbiam przywracać ludziom radość życia. Przez lata kobiety nauczyły się dbać o swoje twarze, ale np. szyje były zaniedbywane. Robiąc zabiegi biorewitalizacji skóry szyi przywracam im młodość. Odmładzanie i podkreślanie ust to kolejny zabieg, który daje mi poczucie, że wiele kobiet odzyskuje pewność siebie. Dla mnie medycyna estetyczna to jeden ze sposobów dbania o siebie i bezkompromisowości w walce o piękno i zdrowy wygląd.”


WIKTORIA STĘPIEŃ

Dyplomowana kosmetolog specjalizująca się w kosmetologii pielęgnacyjnej. Absolwentka Akademii Kosmetologii Estetycznej. Jest również certyfikowaną wizażystką i menadżerem wellness & spa. Posiada 6-letnie doświadczenie w realizacji specjalistycznych zabiegów kosmetologicznych. Perfekcjonistka, która zawsze stara się jak najlepiej zrozumieć potrzeby pacjentów i zapewnić optymalny program leczenia. Zawsze dba o dobre relacje z klientami, którzy chętnie wracają do niej na kolejne zabiegi.