+48 608 628 701

biuro@klinikala.pl

Medycyna Estetyczna

DR. IZABELA WIERZBICKA – LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej w Niemczech. Ukończyła podyplomową szkołę Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, założoną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie przez dwa lata doskonaliła swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Nieustannie rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach z zakresu nowych technik iniekcyjnych, a także konferencjach oraz międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej.

 

Dr Wierzbicka pracuje także jako chirurg naczyniowy w szpitalu Asklepios Klinikum Uckermark w Niemczech oraz jako lekarz medycyny estetycznej w Centrum Medycznym MEDYK w Gorzowie Wielkopolskim.

 

„Medycyna estetyczna, przeciwstarzeniowa to moja ogromna pasja. Uwielbiam przywracać ludziom radość życia. Przez lata kobiety nauczyły się dbać o swoje twarze, ale np. szyje były zaniedbywane. Robiąc zabiegi biorewitalizacji skóry szyi przywracam im młodość. Odmładzanie i podkreślanie ust to kolejny zabieg, który daje mi poczucie, że wiele kobiet odzyskuje pewność siebie. Dla mnie medycyna estetyczna to jeden ze sposobów dbania o siebie i bezkompromisowości w walce o piękno i zdrowy wygląd.”

Mezoterapia igłowa

Neauvia Hydro Deluxe

Light Eyes Ultra –  Mezoterapia oczu

Neauvia Explosion

Mezoterapia Sunekos

Profhilo – molekula młodosci

Kolagen Linerase

Osocze bogatopłytkowe Arthrex

Nici Rewitalizujace Darvin

Wolumetria Modelowanie twarzy

Alidya

Retix C

Dermamelan

Lipoliza Prostrolane Inner-B

Belotero