+48 608 628 701

recepcja@klinikala.pl

Medycyna Estetyczna

IZABELA WIERZBICKA – LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ponad 6 lat pracowała na oddziale chirurgii naczyniowej w szpitalu w Niemczech (Asklepios Klinikum Schwedt Oder). Ukończyła podyplomową szkołę Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, założoną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie przez dwa lata doskonaliła swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Nieustannie rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach z zakresu nowych technik iniekcyjnych, a także konferencjach oraz międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej (m. in. IMCAS Paris, Monte-Carlo oraz TAMC Dubrownik), w ciągłym poszukiwaniu najlepszych produktów i metod odmładzania dla swoich pacjentek. Zdobywczyni nagrody Merak Biznesu by Croma za swoją działalność w mediach społecznościowych. Na Instagramie możemy jej towarzyszyć na kongresach i szkoleniach, pokazuje też efekty swojej pracy, edukuje pacjentów oraz dzieli się z obserwatorami pięknymi momentami ze swojego życia. Profil @drwierzbicka przepełniony jest pasją do medycyny estetycznej.

 

Pani doktor Wierzbicka nie tylko sama rozwija swoje umiejętności, ale również dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami. Prowadzi szkolenia z zakresu użycia Profhilo dla IBSA DERMA Polska oraz uczy lekarzy swojej techniki „Bella Lips” na szkoleniach z zakresu zaawansowanych technik modelowania ust.

 

„Medycyna estetyczna, przeciwstarzeniowa to moja ogromna pasja. Uwielbiam przywracać ludziom radość życia. Przez lata kobiety nauczyły się dbać o swoje twarze, ale np. szyje były zaniedbywane. Robiąc zabiegi biorewitalizacji skóry szyi przywracam im młodość. Odmładzanie i podkreślanie ust to kolejny zabieg, który daje mi poczucie, że wiele kobiet odzyskuje pewność siebie. Dla mnie medycyna estetyczna to jeden ze sposobów dbania o siebie i bezkompromisowości w walce o piękno i zdrowy wygląd.”

 

KAMILA KUTRZUBA – LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie w trakcie specjalizacji z neurologii w niemieckim szpitalu (Asklepios Klinikum Uckermark). Swoje umiejętności i wiedzę z zakresu medycyny estetycznej rozwija pod czujnym okiem Pani doktor Izabeli Wierzbickiej, umiejętności doskonali również jako słuchaczka w podyplomowej Szkole Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie.

 

Medycyną estetyczną zajęła się z pasji do piękna, a w swojej pracy stawia przede wszystkim na działanie anti-aging oraz uzyskanie naturalnego efektu u swoich pacjentek. Kamila Kutrzuba jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W poszukiwaniu nowości oraz w celu poszerzenia swoich kwalifikacji bierze udział w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach.

 

„U moich pacjentek staram się wydobyć naturalne i prawdzie piękno bez zbędnych ingerencji zabiegowych, zaburzających anatomię i proporcje twarzy. Dzięki profesjonalnemu i uczciwemu podejściu, zyskałam liczne grono stałych pacjentek, co daje mi największą satysfakcję z mojej pracy”

 

KRYSTIAN AWGUL – LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

Absolwent wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, studia ukończył z wyróżnieniem. Zawodowo związany ze Szpitalem Wojewódzkim w Szczecinie, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie neurochirurgii. Jest również doktorantem w Klinice Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Nabytych Niedoborów Immunologicznych. Prywatnie wielki miłośnik sportu i włoskiego jedzenia.

 

Z medycyną estetyczną związany od chwili ukończenia studiów. Uczestnik licznych szkoleń i warsztatów z zakresu zabiegów anti-aging, wolumetrii oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Od chwili dołączenia do zespołu L.A. Beauty doskonali techniki zabiegowe u boku Pani doktor Izabeli Wierzbickiej. Spragniony wiedzy, ambitny lekarz, otwarty na nowe produkty i techniki zabiegowe, medycyna estetyczna jest jego wielką pasją.

 

„Stawiam na holistyczne podejście do pacjenta, staram się dobierać zabiegi które wydobędą to co w nas najlepsze, podkreślą naturalne piękno i pomogą pozbyć się kompleksów. Dużą wagę przywiązuję do rozmowy z pacjentem, aby opracować wspólny plan zabiegów i systematycznie go realizować do uzyskania zadowalającego efektu. Dbam przede wszystkim o bezpieczeństwo,komfort i zadowolenie pacjenta.”

 

Mezoterapia igłowa

Neauvia Hydro Deluxe

Light Eyes Ultra –  Mezoterapia oczu

Neauvia Explosion

Mezoterapia Sunekos

Profhilo – molekula młodosci

Kolagen Linerase

Osocze bogatopłytkowe Arthrex

Nici Rewitalizujace Darvin

Wolumetria Modelowanie twarzy

Alidya

Retix C

Dermamelan

Lipoliza Prostrolane Inner-B

Belotero

Needle shaping

Nucleofill