+48 608 628 701

recepcja@klinikala.pl

Endermologia – Endermologie® Allinace LPG

 

USUWANIE CELLLULITU I MODELOWANIE SYLWETKI

Endermologia Alliance LPG to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetologicznych, który skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i wyszczupla sylwetkę. Technologia francuskiej marki LPG umożliwia szybką i intensywną stymulację skóry, a także efektywne odtworzenie naturalnych procesów jej regeneracji. Masaż specjalistyczną głowicą jest bezbolesny i komfortowy dla pacjentów, a jego efekty są widoczne już po kilku sesjach.

Zabiegi Endermologii Alliance LPG są wykonywane m.in. na brzuch, biodra, uda i pośladki, ramiona, twarz, szyja, dekolt. Charakteryzują się wysoką skutecznością w usuwaniu cellulitu i ujędrnianiu skóry. Są też skutecznym sposobem na wygładzenie zmarszczek i likwidację blizn. Procedura zabiegów jest 3-etapowa i skutkuje: redukcją tkanki tłuszczowej, a także wygładzeniem i ujędrnieniem skóry. Mechaniczna stymulacja specjalistyczną głowicą LPG odbywa się w sposób bezinwazyjny i całkowicie bezpieczny dla skóry. W trakcie zabiegów zachodzi naturalny dla organizmu metabolizm komórkowy i rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG ENDERMOLOGIA ALLIANCE LPG?

W klinice L.A. Beauty w Szczecinie zabiegi Endermologii Aliance LPG są wykonywane przez renomowanych kosmetologów. Po wstępnych konsultacjach i dopasowaniu programu zabiegów do indywidualnych potrzeb klienta, specjaliści wykonują badanie palpacyjne skóry (inaczej – badanie dotykiem). Dzięki niemu możliwa jest ocena gładkości skóry i grubości tkanki tłuszczowej oraz dobranie odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych.

To doskonałe połączenie z profesjonalną pielęgnacja zabiegowa .Kosmetyki endermologie® stymulują naturalna aktywność komórek młodości dzięki ekskluzywnemu kompleksowi składników aktywnych. Przed przystąpieniem do zabiegu pacjentowi podajemy herbatkę organiczną wyszczuplającą firmy LPG. Na czas zabiegu pacjent ubrany jest w specjalny kostium („endermowear”), umożliwiający płynny ruch głowicy po powierzchni ciała.

Zabiegi Endermologii Alliance LPG w klinice L.A. Beauty wykonywane są przy użyciu specjalistycznych głowic, co gwarantuje optymalne efekty.


Cena
od 150 zł
Czas
40 min
Liczba zabiegów
5 – 15
Odstępy
2 – 3 dni
Obszary

brzuch, boki, ramiona, plecy, uda, posadki, bryczesy, łydki


ILE TRWA ZABIEG ENDERMOLOGIA ALLIANCE LPG?

Zabieg Endermologii Alliance LPG trwa 40 minut, a zalecana częstotliwość programu zabiegowego to 2-3 razy w tygodniu. Specjaliści L.A. Beauty w trakcie indywidualnych konsultacji bezpłatnie opracują optymalny plan sesji Endermologii Alliance LPG, by zagwarantować uzyskanie trwałych rezultatów.

 

ZABIEG ENDERMOLOGIA ALLIANCE LPG – NA JAKIE CZĘŚCI CIAŁA?

 • Brzuch
 • Biodra
 • Pośladki
 • Nogi
 • Twarz
 • Ramiona

 

ZALETY ZABIEGU ENDERMOLOGIA ALLIANCE LPG

 • Usuwanie cellulitu na różnych stadiach zaawansowania
 • Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej i zmniejszenie obwodu ciała
 • Poprawa jędrności, elastyczności i wyglądu skóry
 • Niwelowanie zmarszczek oraz leczenie blizn i obrzęków
 • Usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii
 • Poprawa pracy układów komórkowego i limfatycznego
 • Regeneracja skóry po operacjach plastycznych
 • Niwelowanie bólu i napięcia mięśniowego

 

PRZECIWWSKAZANIA – KIEDY NIE STOSOWAĆ ZABIEGU ENDERMOLOGIA ALLIANCE LPG

W rożnych stadiach chorób krwi i nowotworów, chorób skóry, chorób zakaźnych bakteryjnych i infekcji
W przypadku zaburzeń krążenia krwi, zakrzepicy i żylaków, a także przyjmowania leków przeciwzakrzepowych

 

MECHANIZM DZIAŁANIA TECHNOLOGII ENDERMOLOGIE ALLIANCE LPG

W klinice L.A. Beauty wykorzystywane jest specjalistyczne urządzenie Cellu M6 marki LPG najnowszej generacji, w którym automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę. Dzięki temu podczas zabiegu ruch urządzenia po skórze jest jeszcze bardziej płynny i komfortowy dla pacjenta. Cellu M6 działa w taki sposób, że mechaniczne mobilizuje tkankę skórną i powięź, wykonując ruch przypominający masaż ręczny. Patent Alliance wykorzystuje technologię sensora identyfikacji skóry (ASI), który umożliwia precyzyjne dostosowanie działania urządzenia do jakości tkanki skórnej każdego pacjenta. Działanie systemu marki LPG sprawia, że jedno przesunięcie głowicy gwarantuje trzy efekty – wygładzenie cellulitu, redukcję tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry.

 

 

 

Cennik

 

Rodzaj zabiegu 1 Zabieg 5 Zabiegów 10 Zabiegów
Zabieg na ciało 350 zł 1650 zł
3000 zł
Zabieg na twarz* 200 zł 900 zł 1500 zł
Kostium  120 zł 120 zł Gratis

*pakiet należy wykorzystać do 6 miesięcy od jego rozpoczęcia 

Dodatki do zabiegu na twarz:

* +50 zł maska LPG

* +150 zł kwas glikolowy i migdałowy