+48 608 628 701

biuro@klinikala.pl

ONDA

 

SKUTECZNA I BEZINWAZYJNA REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU

Zabieg Onda to rewolucja w terapiach odchudzających i antycellulitowych. Jego skuteczność to zasługa precyzyjnego działania fal Coolwaves™ (o długości aż 2,45 GHz), które docierają bezpośrednio do komórek tłuszczowych w wybranych obszarach ciała. Aż 80% fal elektromagnetycznych dociera w głębokie partie skóry, a jedynie 20 % jest pochłaniane przez warstwę naskórka i skóry właściwej. Wbudowany w specjalistyczną głowicę zintegrowany system chłodzący gwarantuje, że naskórek jest odpowiednio chroniony przed podrażnieniami, a podczas zabiegu pacjenci czują się przyjemnie i komfortowo.

Technologia marki Dekra sprawdza się w leczeniu cellulitu w różnym stadium zaawansowania i jest bardzo efektywna w usuwaniu tkanki tłuszczowej na ramionach, brzuchu, udach, pośladkach i łydkach. Zapewnia też znaczną poprawę jędrności skóry i pozwala skutecznie pozbyć się problemu zwiotczenia skóry. Zabiegi Onda są w 100% bezpieczne dla organizmu. Rozbijane komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w procesach metabolicznych i rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu. To sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i odzyskuje naturalne piękno. Efekty zabiegów Onda są widoczne już po pierwszej sesji i utrzymują się bardzo długo.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG ONDA?

Przygotowanie do zabiegu Onda polega na posmarowaniu skóry specjalnym preparatem, posiada właściwości ochronne i przewodzące fale elektromagnetyczna . Następnie kosmetolog L.A. Beauty rozpoczyna proces redukcji komórek tłuszczowych i modelowania sylwetki, prowadząc głowicę po wybranych partiach ciała. W trakcie sesji zabiegowych pacjenci odczuwają przyjemne ciepło, a po ich zakończeniu nie jest przewidziany okres rekonwalescencji.

W klinice L.A. Beauty podczas zabiegów Onda wykorzystywane są dwie specjalistyczne głowice – płytkiego działania oraz głębokiego działania. Działanie pierwszej z nich jest powierzchniowe i mocno skoncentrowane. Głowica płytkiego działania obkurcza zewnętrzne włókna kolagenowe, co umożliwia ujędrnianie skóry i modelowanie przypowierzchniowej tkanki łącznej. Natomiast głowica głębokiego działania jest stosowana wtedy, gdy niezbędne jest dotarcie do głębszych włókien kolagenowych, np. podczas leczenia otyłości miejscowej i zaawansowanego cellulitu. Dzięki niej zachodzi proces enzymatycznego rozpadu trójglicerydów w tkance tłuszczowej (lipolizy) i rozpoczyna się modelowanie nowych włókien kolagenowych.


Cena
od 860 zł
Czas
1 – 1,5 h
Liczba zabiegów
1-4
Odstępy
2 – 3 tyg
Obszary

brzuch, boki, uda, pośladki, plecy, ramiona, bryczesy


ILE TRWA ZABIEG ONDA?

Zabieg Onda trwa od 20 do 60 minut. Jego długość zależy od celu, jaki został wyznaczony podczas konsultacji ze specjalistą L.A. Beauty. Najlepsze efekty gwarantują optymalnie dopasowane pakiety zabiegów. Najczęściej składają się one z 2-4 zabiegów realizowanych w okresie 2-3 tygodni.

 

ZABIEG ONDA – NA JAKIE CZĘŚCI CIAŁA?

 • Brzuch
 • Biodra
 • Uda
 • Pośladki
 • Ramiona
 • Obszar nad kolanami
 • Bryczesy
 • Łydki

 

ZALETY ZABIEGU ONDA

 • Usuwanie cellulitu w każdym stadium zaawansowania
 • Redukcja tkanki tłuszczowej na różnych obszarach ciała (brzuchu, pośladkach, udach, ramionach, łydkach, obszarach nad kolanami)
 • Poprawa elastyczności i wiotkości skóry
 • Natychmiastowe i długo utrzymujące się efekty
 • Odzyskanie jędrności skóry po ciąży i odchudzaniu
 • Przywrócenie optymalnego poziomu kolagenu

 

PRZECIWWSKAZANIA – KIEDY NIE STOSOWAĆ ZABIEGU ONDA

 • W rożnych stadiach cukrzycy, chorób nowotworowych i autoimmunologicznych (z wyjatkiem chorob tarczycy), chorób skóry i chorób zakaźnych , bakteryjnych i wirusowych
 • W przypadku zaburzeń krążenia krwi, zakrzepicy (m.in. skaza zakrzepowa), zapalenia żył i żylaków, a także przyjmowania leków przeciwzakrzepowych
 • Niewskazane dla osób chorujących na hiperglikemię i hipercholesterolemię, a także w trakcie leczenia steroidami (np. prednizonem, deksametazonem)
 • U osób posiadających rozrusznik serca czy też implanty, a także po niedawno przebytym zawale serca
 • W przypadku zaburzeń pracy układu krążenia, a także uszkodzenia/upośledzenia czynności nerek i wątroby
 • W trakcie ciąży i karmienia piersi

 

MECHANIZM DZIAŁANIA URZĄDZENIA ONDA

Fale Coolwaves™ dostarczają do komórek skóry energię o wartości 2,45 GHz, która powoduje zaburzenie równowagi wewnątrzkomórkowej adipocytów, tzw. stres metaboliczny. W efekcie zawarty w komórkach tłuszcz zmienia swoją strukturę chemiczną. Następnie komórki zwiększają swój metabolizm i „wypacają” tłuszcz w postaci małych kropelek. Jest to proces zwany pęcherzykowaniem (blebbing) – komórki tłuszczowe opróżniają się, stają się mniejsze .W dalszej części nastepuje pękanie błon komórkowych i obumieranie komórek tłuszczowych. Uszkodzone komórki są fagocytowane (pochłaniane) przez komórki żerne organizmu (makrofagi), a następnie wydalane droga naczyń limfatycznych.

 

Efekty przed i po

 

 

Cennik

 

Okolica 1 Zabieg 4 Zabiegi
Podbródek NOWOŚĆ! 700 zł 2500 zł
Brzuch 1500 zł 4900 zł
Boki 1500 zł 4900 zł
Brzuch + boki 2200 zł 6500 zł
Uda przód lub tył 2000 zł 6300 zł
Uda wewnętrzna strona 1500 zł 4900 zł
Pośladki 2000 zł 6900 zł
Plecy 1500 zł 4900 zł
Ramiona 1300 zł 4000 zł
Obszar nad kolanami 1300 zł 4000 zł
Bryczesy 1500 zł 4900 zł